Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Вибираємо вiконнi решiтки

 

 

Коли ми вибираємо віконні решітки, при остаточному прийнятті рішення треба чітко знати про переваги кованих виробів.

 

Багато людей, приходячи до вирішення про придбання забору або віконних решіток, вважають ковані вироби дорогою надмірністю. Таким чином, міста «обростають» непоказними звареними сітками і суцільними триметровими огорожами з шиферу. Тверезо оцінити, наскільки виправдана затребуваність кування, можна, тільки дізнавшись про всі її переваги.

 

Хоч виготовлення металевих огорож і займає тривалий час, але така огорожа вишукана, унікальна і довговічна. Хоч зварні решітки на вікна і не б'ють по кишені, але безжально перетворюють вид з вікна в оглядовість з клітки. Подібних порівняльних прикладів безліч, сенс їх лише в тому, що така безглузда економія може бути згубна для зовнішнього вигляду вашого житла. Задумайтесь, скільки років вам прослужить кований паркан, встановлений на монолітній фундаменті? Скільки людей побачить цю красу? Зробити правильний вибір не так складно, як здається.

 

Так в чому плюси? Головною незаперечною перевагою при виборі кованих металоконструкцій є унікальність кожного замовлення. Ручне кування може мати на увазі ваша часткова участь в підготовці проекту. Якщо вас не влаштує жоден запропонований варіант на фото або ескізі, то довіртеся своєму смаку і фантазії. Таким чином, екстер'єр абсолютно будь-якого будинку або квартири можна доповнити доречно і відповідно до загального стилю.

 

На відміну від своїх братів, незграбно зварених з будівельної арматури, ковані решітки на вікна відрізняються значною міцністю. Найбільш непохитні вузли з'єднання ажурних елементів, якщо скріплюються частини теж куванням, а не зварюванням.

 

А масивні ковані огорожі в належному виконанні можуть стати повноцінною візитною карткою вашого заміського будинку. Такий паркан можна доповнити як декоративної фарбуванням «під старовину», так і повноцінної цегляної основою, здатною зрадити ще більшу неприступність периметру вашого житла.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя