Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Грати на вiкна

 

 

Грати на вікна дозволяють забезпечити захист будь-якої будівлі чи приміщення. При цьому решітки можуть бути встановлені в приміщеннях і будівлях різних призначень: виробничих, офісних або приватних. За статистикою встановлення металевих грат відноситься до найбільш надійної міри щодо захисту від незаконних проникнень, і, крім того, дозволяє доповнити фасаднй простір ефектними, стильними і оригінальними декоративними елементами.

 

Сучасне виробництво металевих решіток на вікна дозволяє застосовувати найрізноманітніші матеріали, способи обробки і забарвлення, вибираючи унікальні малюнки і моделі.

 

Звернувшись в компанію "УА-Брама", ви зможете стати володарями виробів високої якості, довговічних і надійних. Ми спроектуємо і встановимо решітки на вікна в суворій відповідності з технічними вимогами, згідно з вашими побажаннями і смаком. Крім того, в число послуг, що надаються компанією "УА-Брама" входить і виготовлення парканів та огорож.

 

Види металевих решіток

 

При виробництві металевих решіток на вікна в Києві застосовують технології зварювання або кування.

 

Зварні решітки мають найбільший попит серед покупців і є доступними за вартістю засобами захисту приміщень та прикраси фасаду. Саме зварні решітки встановлюються в більшості громадських і приватних будівель, в багатоквартирних або приватних будинках, в будинках промислового призначення або адміністративних будівлях.

 

Зварні решітки встановлюються досить швидко, відрізняються високим ступенем міцності, стійкістю не тільки до механічних пошкоджень, але і до зовнішніх погодних умов. При цьому замовники зварних решіток можуть придбати решітки найрізноманітніших дизайнерських рішень і форм.

 

Ковані решітки на вікна відрізняються більшою трудомісткістю при виготовленні, забезпечують ще більш надійний захист, а також характеризуються особливими декоративними властивостями. Ковані решітки створюються за індивідуальними художніми задумами, а виготовлені конструкції являють собою вишукані, естетично привабливі і оригінальні металеві елементи.

 

Поспішайте звернутися в компанію "УА-Брама" якщо вам потрібне якісне, надійне і швидке виготовлення металовиробу для забезпечення захисту приміщень та будівель. Виробництво решіток, сталевих, зварних і кованих виробів доведено нашою компанією до досконалості!

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя