Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Навіси з профнастилу

 

 

Якщо на території приватного будинку або котеджу є невелика ділянка, для захисту автомобіля від погодних умов, можна встановити навіс з профнастилу. Така конструкція не тільки функціональна, але й економічно вигідна. Головне завдання навісу – захист транспорту від палючого сонця, снігу, дощу, різного сміття і т.д. До того ж, таку конструкцію можна використовувати в якості альтанки.

 

Стаціонарні навіси – це нерозбірні конструкції, які мають дуже міцні і надійні опори. Пересувні навіси встановлюють тільки в тих випадках, коли є необхідність тимчасового захисту від сонця і дощу. Наприклад, це можуть бути літні навіси для дачі, теплиці і т.д. Але важливо враховувати той нюанс, що каркас таких конструкцій повинен бути дуже міцним, щоб навіс міг витримати сильні пориви вітру.

 

Залежно від функцій, які повинні забезпечувати навіси, їх ділять на господарські та рекреаційні. Перший вид використовують як укриття для автомобіля, а також для зберігання різного інвентарю. Іноді господарські навіси виконують функцію літньої кухні. Рекреаційні навіси встановлюють на дитячих майданчиках, над лавками для відпочинку, а також басейнами.

 

Навіси в Києві ділять на відокремлені і прибудовані. Перші – це окремі навіси, які можуть бути арочної, пірамідальної, односхилої, купольної або двосхилої форми даху. Прибудовані являють собою конструкцію, яка з'єднується з будівлею.

 

Опори можуть бути виготовленні з натурального каменю, цегли, дерева, металопрофілю, або металу. Найчастіше, дах роблять з профнастилу або полікарбонату.

 

Навіси з профнастилу в Києві – це відмінна альтернатива гаражам. Адже такі конструкції коштують значно дешевше, для їх зведення не потрібно оформляти багато документів, а якщо потрібно, навіс можна просто розібрати і скласти вже в іншому місці.

 

Установка навісів з профнастилу в Києві займає небагато часу. Але цей процес має свої нюанси. Наприклад, при використанні саморізів, потрібно не забувати про гумові прокладки. Таким чином, можна запобігти пошкодженням покрівельного матеріалу під час установки навісу.

 

Тому, щоб навіс з профнастилу прослужив довго, рекомендується звертатися до фахівців. Дзвоніть або приходьте, чекаємо Вас!

 

 

 

 

 

 

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя