Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Решіткі на вікнах - захист дітей

 

 

Якщо вірити статистичним даним, щороку більше 10 маленьких дітей отримують травми через випадіння з вікна. Більшість малюків отримують важкі травми і, на жаль, їх кількість досить велика. Головна причина настільки сумної статистики – неуважність батьків. До того ж, офіційні дані завжди прикрашені. Тому реальна цифра дитячого травматизму (випадання з вікна), значно більше.

 

Щоб запобігти таким ситуаціям, необхідно заздалегідь обміркувати все до дрібниць. Для початку, рекомендується встановити решітки на вікна. Настільки простий і недорогий спосіб, дозволяє захистити малюків. Навіть якщо дитина захоче відкрити вікно, випасти йому просто не вдасться, так як металеві конструкції надійно захищають приміщення не тільки він непрошених гостей, але і від випадання малюків, незалежно від їх віку.

 

Установка решіток на вікна здійснюється шляхом їх прикручування до віконних рам. Якщо в будинку є дитина, бажано, щоб відстань між прутами була не більше 10 см. Але деякі решітки можуть відкриватися, відповідно, такі конструкції повинні бути зручними батькам, але при цьому недоступні дітям.

 

Встановлювати віконні решітки доречно не тільки на перших поверхах, так як в цьому випадки вони більше виконують захисну функцію. Такі конструкції рекомендується монтувати в квартирах/будинках, починаючи з 2 поверху і вище.

 

Якщо ризик проникнення в житло мінімальний, можна замовити решітки на вікна в Києві або іншому місті, які встановлюються на відкоси із зовнішнього боку. Ці металеві вироби легкі. Встановити їх можна на будь-який вид вікон.

 

Багато батьків вважають, що москітні сітки – це відмінний варіант захисту дітей від випадіння. Але цієї не так. Такі сітки не зможуть витримати навіть дитину вагою 4-5 кг. Тому, якщо конструкція на вікна необхідна тільки в якості захисту від випадання, можна замовити віконні решітки недорого.

 

Не варто жертвувати здоров'ям своїх чад. Хоча вони так хочуть навчитися літати, батьки повинні подбати про захист дітей та продумати все, до дрібниць. Краще довірити всю роботу фахівцям, які мають великий досвід роботи в цій сфері.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя