Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Ковані козирки

 

 

Якщо раніше ковані козирки в Києві встановлювалися в основному тільки в церквах і храмах, то зараз вони вважаються одним із конструктивних елементів будь-якої будівлі. Їх монтують біля входу багатоповерхових і приватних будинків, офісних і промислових будівель, часто поєднуючи з іншими кованими металевими конструкціями, наприклад, поручнями.

 

Кований козирок по конструкції нагадує невеликий навіс, яких розташовується над вікном, дверима або воротами. Така споруда, в будь-який час року, захищає від зовнішніх факторів: граду, сонця, крижаних бурульок, дощу і сильного вітру.

 

Оскільки кований козирок - це елемент фасаду, він виконує не тільки захисну функцію, але і декоративну. В наслідок того, що метал досить пластичний матеріал, з нього можна виготовити вироби будь-якої форми. Наприклад, оригінальні каркаси козирків відмінно поєднуються з одно- або двоскатними навісами і служать прикрасою всього фасаду.

 

Вибрати необхідний вид козирка не так вже й просто. Кований козирок, своєю формою, кольором, ідеєю, повинен поєднуватися з архітектурною композицією будинку або іншої споруди. Якщо біля будинку присутні інші металеві конструкції, такі як перила, сходинки, світильники, лавки, їх також слід враховувати при розробці дизайну кованого козирка.

 

Якщо ви хочете замовити кований козирок в Києві, Вам потрібно звернути увагу не тільки на архітектурний стиль будівлі, але і функціональне призначення конструкції.

 

Козирки для дому

 

Це важлива частина будови, встановити яку можна над вікнами, балконом або дверима. Пам'ятайте, що кований козирок повинен гармоніювати з ганком. Їх, найчастіше, виготовляють методом художнього кування. Таким чином, ковані елементи ідеально доповнюють фасад, який є «обличчям» будинку.

 

Ковані козирки для дачі

 

Такі металеві конструкції встановлюють люди, які відрізняються особливим смаком. Ця оригінальна конструкція - багатофункціональна і корисна для господарів заміських будинків.

 

Козирки для офісних будівель

 

Оскільки вхід до будівлі - це «обличчя» фірми чи компанії, про його естетичність і красу варто подбати. Козирок повинен бути не маленьким, щоб під ним могло сховатися кілька людей. Найпопулярнішим і найпростішим варіантом для офісних приміщень є козирки з профнастилу.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя