Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Козирки та навіси. У чому відмінності?

 

 

Ковані козирки і навіси хоч і трохи схожі, все ж є різними архітектурними елементами, які часто плутають. Козирки, протягом кількох століть, прикрашають будівлі. Їх основною функцією є захист входу в будинок і ганку від опадів, вітру і УФ-променів. Особливо це стосується тих будівель, елементи яких створені зі скла. Ковані козирки в Києві використовують для декоративного доповнення дизайну і прикраси фасаду будинку. Навіть за сотні років, вони не стали менш популярними, оскільки, як і раніше, підкреслюють індивідуальність стилю, респектабельність і завершеність солідного дизайну будь-якої будівлі. Козирки в основному виготовляють з металу, який доповнюють кованими елементами, алюмінієм, полікарбонатом або склом.

 

Навіси, в порівнянні з козирками, встановлюються або окремо на відкритій ділянці чи поблизу воріт, або однією стороною примикають до будівлі. Окремим видом можна виділити навіси для кафе в Києві. Вони повинні захищати клієнтів від палючого сонця, дощу та інших примх природи. Більш універсальними вважаються навіси на дачній ділянці. Вони можуть захищати басейн від опадаючого листя та іншого сміття, під ним може стояти автомобіль, який буде захищений від УФ-променів і опадів. Звичайно, розумні дачники використовують навіси не тільки по призначенню, а й, наприклад, в якості альтанки.

 

На сьогоднішній день, для виготовлення як козирків, так і навісів, все частіше використовується полікарбонат. У цього матеріалу є ряд переваг, які роблять його кращим матеріалом для таких конструкцій. Завдяки різному ступеню світлопроникності, для одного і того ж навісу можна вибрати можна вибрати різні листи полікарбонату, які створять ефект розсіяного світла і, одночасно, будуть успішно виконувати захисну функцію.

 

Оскільки полікарбонат дуже легкий, це дає можливість уникнути занадто великих навантажень. До того ж, він легко витримує сильні удари і різкі перепади температур.

 

Козирки та навіси з полікарбонату - пожежобезпечні і не б'ються, що дає можливість використовувати їх в будівлях, де перебувають діти. Про естетичний вигляд таких конструкцій також не варто турбуватися, оскільки полікарбонат не вигоряє і не тріскається, через це зберігатиме гарний вигляд, незалежно від того, скільки років тому він був установлений.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя