Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Решітки на вікна і їх види

 

 

Встановити грати на вікна в Києві хочуть все більше людей. У першу чергу це пов'язано з різким збільшенням кількості крадіжок. Щоб убезпечити житло, жителі не тільки перших, але і останніх поверхів, повинні задуматися над встановленням міцних і надійних решіток на вікна. Вони будуть служити перешкодою для зловмисників, а також, якщо у вас є діти, не дадуть їм випасти з вікна. Як стверджує статистика, ризик випадання дитини з вікна, з кожним роком збільшується. Особливо небезпечним періодом вважається вік від 4 до 5 років. Навіщо ризикувати здоров'ям своїх дітей або майном, якщо можна просто замовити решітки на вікна?

 

Типи віконних решіток

 

Залежно від типу, решітки можуть бути:

 

- Стаціонарними (глухими);

- Орними (відкриваються одна або дві стулки);

- Розсувними (завдяки шарнірам, їх кріплять до стіни і фіксують);

- З`ємними (кріпляться на болти).

 

На орних і розсувних решітках є виразний або навісний замок (на вибір замовника). Головною умовою при їх використанні є правильне зберігання ключа, в недоступних для дітей місцях. Але він повинен бути завжди під рукою, на випадок екстреної ситуації.

 

Розсувні решітки вважаються менш надійними, ніж інші види. Їх виготовляють шляхом зварювання і скріплення металевих смуг. Оскільки кріпляться такі грати усередині приміщення, їх повне відкривання є доволі тяжким процесом.

 

З`ємні решітки кріпляться до рами за допомогою болтів. Це ускладнює процес їх відкриття під час екстремальних ситуацій, оскільки для цього потрібні спеціальні інструменти і пристосування. Але знімні грати зручні тим, що, у разі переїзду, їх можна легко зняти і встановити на новому місці, якщо розмір решіток відповідає вікнам нового житла.

 

Стаціонарні грати на вікна в Києві є найбезпечнішими з точки зору проникнення в будинок. Але, за вимогами пожежної безпеки, не варто робити всі решітки тільки цього типу. Хоч одна металева конструкція повинна відкриватися.

 

Решітки на вікна в Києві, в комплексі з сигналізацією та надійними металевими дверима, можуть гарантувати повний захист житла від проникнення зловмисників. Подбайте про свою безпеку, замовте решітки на вікна.

 

Поради щодо вибору решіток на вікна

 

У більшості людей, решітки на вікна в Києві більше нагадують тюремні. А все тому, що, вибираючи металеву конструкцію для захисту вікон і балконів, люди мало цікавляться видами і методами їх установки. У будь-якому випадку, акцент робиться саме на захисну функцію решіток. Але ж вони повинні гармонійно поєднуватися з інтер'єром всього фасаду, бути невід'ємним його елементом. У підсумку, після установки занадто простої конструкції, більшість людей переймаються і знизують плечима.

 

Але, якщо правильно вибрати решітки на вікна в Києві і встановити їх, такі металеві конструкції будуть виглядати привабливо і стильно. Бажано відразу звертатися до фахівців. Адже тільки професіонали, а не друзі, знайомі і т.д., допоможуть зробити правильний вибір. З огляду на особливості будівлі та правила протипожежної безпеки, майстер зможе підказати, які решітки на вікна в Києві рекомендується встановлювати.

 

Давайте детальніше поговоримо про правила вибору віконних решіток в Києві:

 

1. Всі решітки поділяють на 3 види: стаціонарні, розсувні і знімні. Перший вид кріпиться наглухо, другі можна відкривати, а треті кріпляться в міжкімнатні отвори. Це найголовніший нюанс, на який необхідно звернути увагу і порадитися з фахівцем.

 

2. Далі рекомендується зупинитися на виборі профілю. Саме з цього матеріалу виготовляється більшість решіток на вікна в Києві. Ціна – не показник якості. З цієї причини, варто вибирати ті конструкції, які не тільки подобаються візуально, а й відповідають фінансовим можливостям.

 

3. Більшість віконних решіток виготовляються методом зварювання деталей, тому їх називають зварними. Але є і більш дорогі варіанти – ковані решітки на вікна.

 

4. Колір, дизайн і т.д. – Це особистий вибір кожного клієнта. Тому, якщо є можливість надати фото сподобалася решітки, то краще показати її майстру. Так буде значно легше виготовити необхідну конструкцію. Використовуючи спеціальну палітру, можна підібрати оптимальний колір для віконної конструкції.

 

5. Встановлювати решітки на вікна в Києві рекомендується фахівцям, так як саме від правильності виконання цього етапу роботи, безпосередньо залежить термін служби виробу і її надійність. Монтаж грат на вікна здійснюється 2 способами. Перший – між рамою або зовні, другий – внакладку у віконний отвір.

 

Ці прості поради допоможуть підібрати ідеальні решітки на вікна в Києві недорого, не жертвуючи при цьому їх якістю.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя