Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Як обрати віконні решітки?

 

 

Послуги з виготовлення та встановлення віконних решіток в Києві пропонує величезну кількість компаній. За словами фахівців, клієнти не завжди достатньо проінформовані про те, що деякі решітки на вікна в Києві виконують тільки декоративну функцію, при цьому, практично не захищаючи житла. Причиною такої ситуації стає небажання замовників слухати фахівців, які вже неодноразово займалися виготовленням та монтажем решіток на вікна.

 

Деякі клієнти більше переживають про красу виробів. Інші, піклуються про їх зручність. А треті, взагалі напевно, не думають і вирішують замовити решітки на вікна, ґрунтуючись тільки на зовнішньому вигляді і дизайні конструкції.

 

Давайте розглянемо декілька порад від досвідчених фахівців, які підкажуть, які краще грати на вікна вибрати.

 

Куди встановити ковані решітки?

 

Будь-які решітки на вікна зловмисники можуть зламати. На жаль, цей факт незаперечний. Інше питання заклечається в тому, скільки злодії будуть трудитися над тим, щоб зламати міцні віконні решітки. У цьому випадку, дуже важливо, щоб час їх «роботи» був максимально довгим, оскільки буде набагато більше шансів, що зловмисників все ж хтось злякає.

 

У випадку розкриття віконних решіток, щоб винести все дороге з будинку, злодіям знадобиться всього лише декілька хвилин. Щоб такий сценарій не змогли втілити в життя, можна встановити грати на вікна всередині. Відразу ж після того як розіб'ється скло, спрацює сигналізація. Це і буде тривожним сигналом для злодюг. Навіть якщо у вас немає сигналізації, не багато хто злодії захочуть шуміти і бити скло, оскільки в цьому випадку, їх можуть швидко побачити.

 

Ціна кованих решіток в Києві

 

Ціна кованих віконних решіток в Києві варіюється, оскільки все залежить від якості використовуваного матеріалу, товщини прутів, методів фарбування, монтажу і декоративних елементів.

 

Фахівці компанії пропонують безкоштовні консультації як по телефону, так і з виїздом додому. Такий метод співпраці більш ефективний, оскільки можна дізнатися точну ціну на готові віконні решітки для конкретного розміру вікна. Досвід фахівців дає можливість підібрати решітки на вікна за оптимальною ціною для кожного клієнта.

 

При виборі віконних решіток, слід приділити особливу увагу послугам по захисту металевих виробів від корозії. Такі решітки прослужать як мінімум 25-30 років, а то й більше.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя