Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Ковані перила

 

 

Всі ковані вироби мають дуже солідний та благородний вигляд. Ви коли-небудь бачили оригінальні ковані перила в Києві? Вони виглядають доречно як на сходах, які ведуть на інший поверх, так і на балконі чи перед входом в будинок. Чим же вони так подобаються покупцям?

 

Переваги кованих перил

 

До основних переваг кованих перил варто віднести їх ексклюзивність. Вони виготовляються тільки під замовлення. Частіше за все, такі ковані конструкції мають нестандартні розміри та форми, оскільки все більше клієнтів хочуть отримати унікальний ковальський виріб.

 

Також, одним із достоїнств кованих перил є їх стійкість до іржі. Такі конструкції можна пофарбувати в будь-який колір. Найпопулярнішими є золотавий та бронзовий, хоча кожен клієнт може замовити ковані перила в Києві, враховуючи особисті побажання та кольорове рішення приміщення, де буде встановлюватися конструкція.

 

Які ковані перила обрати?

 

Перед тим, як замовити ковані перила в Києві, слід проаналізувати, де вони будуть встановлюватися. Від цього залежатимуть їх розміри та зовнішній вигляд. Наприклад, ковані перила для ганку виглядають більш грубо ніж ті, які встановлюються в середині будівлі. Ковані перила, які поєднують поверхи, завжди біль витончені та відрізняються стильнім дизайном та оригінальним орнаментом.

 

Якщо ви хочете замовити ковані перила в класичному стилі, вони будуть більш стримані у своєму дизайні. Для стилю барокко добре підійдуть мережива та відповідні їм візерунки. Стиль хай-тек характеризується легкими перилами, які ніби виготовленні з металевих прутків.

 

Ковані перила здатні візуально зменшити сходи. Аби ефект був більш довершеним, можна обрати відкритий тип сходів, а вільний простір заповнити кованими елементами, які стилістично будуть доповнювати дизайн перил. Одночасно, такі доповнення зроблять сходи більш безпечними.

 

Звичайно, ціна кованих перил не дешева. Але вони є гарним доповненням як для фасаду будівлі, так і витонченого дизайну будівлі в середині.

 

Ковані перила на ганку можна доповнити горщиками з квітами або ж кованою кушеткою.

 

Ковані перила довговічні та надійні. Обравши такі конструкції, ви зробите правильний вибір. Вони будуть милувати око протягом багатьох десятиліть.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя