Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Ковані ворота

 

 

Ворота завжди вважалися візитівкою будь-якого будинку. Ними милуються не тільки власники, а й усі перехожі. Ще з давніх часів, ковані ворота свідчили про заможність та смак власників будинку. Ціна кованих воріт сучасного виробництва значно менша, ніж була раніше, оскільки майстри використовують спеціальну техніку для обробки виробів, яка спрощує і пришвидшує роботу ковалів.

 

Не обов’язково ковані ворота повинні доповнювати тільки ковану огорожу. Унікальність кованих виробів в тому, що вони гарно поєднуються з цеглою та каменем. Також, на воротах можна доповнити або продовжити орнамент, зображений на огорожі.

 

Ковані ворота вважаються найміцнішими, оскільки виготовляються з якісного та довговічного металу. Правильна обробка гарантує стійкість до корозії. Такі ковані конструкції з легкістю витримують навіть різкі перепади температур та вплив атмосферних опадів.

 

Ковані ворота в Києві виготовляють двох видів: розпашні та відкатні. Для обох типів, є можливість встановлення автоматики, яка дозволить відкривати та закривати ворота дистанційним методом.

 

В залежності від типу конструкції, ковані ворота можуть бути:

 

- закритими;

- відкритими.

 

Закриті ковані ворота представляють собою раму з металевим листом, прикрашену декоративними елементами. Відкриті мають металічну раму та решітку з металевих прутів або ж з ажурним візерунком.

 

Декоративні ковані елементи в Києві замовити можна на будь-який смак. Кленове листя, виноградна лоза, логотипи компаній, квіти чи ініціали – це все під силу тільки справжнім майстрам художньої ковки.

 

Виготовлення кованих воріт

 

Основою для виготовлення кованих елементів служать металеві прути. Їх розігрівають, поки метал не стане як пластилін. Саме гарячий метал, дає можливість створити гарні елементи різної форми, які через деякий час будуть прикрашати будівлю.

 

Ковалі мають велику кількість допоміжної техніки. Праця майстра-коваля дуже тяжка, тому ковані ворота в Києві просто не можуть бути дешевими.

 

Перед тим, як замовити ковані ворота в Києві, слід проконсультуватися з дизайнером, який допоможе підібрати стиль та елементи декору, які підкреслять красу екстер’єру вашого будинку. Якщо ви хочете замовити щось особливе, дизайнер зможе скоректувати ескізи. Замовляйте ковані ворота в Києві та підкресліть солідність та витонченість вашого дому.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя