Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Ковані гойдалки

 

 

Сучасне динамічне життя, дає нам зовсім мало нагод для того, аби отримати насолоду та задоволення від спокійного відпочинку та усамітнення. Одним із сучасних способів розслабитись на свіжому повітрі є використання кованих гойдалок. Вони дозволяють відпочити на одині зі своїми думками, або ж поспілкуватися з друзями чи знайомими у невимушеній комфортній атмосфері. Ковані гойдалки в Києві, дарують не тільки релакс для дорослих, а й безмежну радість дітворі.

 

Ковані гойдалки – це не тільки засіб для відпочинку, а й вишукана та стильна прикраса фасаду будинку. Їх виготовляють, використовуючи полікарбонат, бокові підставки та різні ковані елементи, які стилістично відповідають архітектурній композиції всієї присадибної ділянки.

 

Ще в минулому столітті, провідні спеціалісти, після безлічі досліджень, зробили висновки, що легкі погойдування позитивно впливають на загальне самопочуття людей. Особливо це корисно людям, які часто страждають від стресів та порушень нервової системи. Саме тому, якщо ви проживаєте в приватному будинку, спорудити чи замовити ковану гойдалку, просто необхідно. Катання на них приносить не тільки задоволення, але й сприяє кращому самопочуттю.

 

Дизайн і призначення гойдалок

 

Звичайно, дизайн та форму гойдалки слід обирати, враховуючи їх функціональність. Вони бувають трьох типів: сімейні, для дітей та для альтанок чи веранд.

 

Дитячі гойдалки відрізняються від сімейних лише вантажопідйомністю та розміром. Такий тип гойдалок легко збираються і розбираються. До мінусів можна віднести часті випадки травматизму серед дітей.

 

Сімейні гойдалки нагадують лави, але без ніжок. Вона кріпиться до каркасу за допомогою підвісної системи. Щоб такі конструкції були міцними, їх монтують в грунт і фіксують розчином цементу.

 

Гойдалки, які розміщують у верандах, вражають своєю різноманітністю. Вони легко збираються і розбираються, чим дуже зручні. Їх зазвичай кріплять до стелевих балок і установлюють на підлозі. Оригінальні конструкції додають довершеності та елегантності.

 

Обираючи ковану гойдалку, для початку необхідно визначитись, які функції вона буде виконувати. Дизайнерське рішення повинно гармонійно вписуватись в загальний екстер’єр будинку.

 

Подаруйте собі миті насолоди та спокою, замовляйте ковані гойдалки в Києві.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя