Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Ковані решітки на вікна

 

 

Ковані решітки на вікна користуються популярністю протягом останніх тисячоліть. Звичайно, раніше вони були менш оригінальними, але, як і зараз, їх головним призначенням був захист будинку від зловмисників. Хоча в минулому столітті ковані решітки на вікна виготовляли з арматурних прутів, і вони були дуже міцні, прикрасою їх вважати навряд чи можна. Сучасні моделі такого виду решіток вражають своєю різноманітністю. Вони мають дійсно естетичний вигляд та прикрашають фасад будь-якої будівлі.

 

Ковані решітки на вікна в Києві користуються широкою популярністю. Їх замовляють як для заміських чи багатопанельних будинків, для солідних компаній чи магазинів. Найбільш ефектно ковані віконні решітки поєднуються з такими матеріалами як камінь, цегла та дерево.

 

Аби архітектурна композиція була повною, ковані решітки на вікна слід доповнювати іншими кованими металевими конструкціями, такими як ворота, паркани, поручні, чи садові меблі. Найактуальнішим є поєднання таких матеріалів як метал, скло та бетон, який характерний для стилю «еклектика».

 

Ціна кованих решіток на вікна в Києві

 

Оскільки дизайнерське рішення кованих решіток на вікна може бути різним, ціна, відповідно, також може варіюватися. Ковані елементи можуть урізноманітними та прикрасити будь-які металеві конструкції, а тому числі, і віконні решітки.

 

Звичайно, ковані грати на вікна в Києві, найчастіше замовляють, враховуючи індивідуальні побажання клієнта, оскільки дизайнерські фантазії замовників інколи вражають своєю непередбачуваністю, а розміри вікон в різних будівлях також відрізняються.

 

По бажанню клієнта, можливе встановлення віконних грат одночасно на декілька вікон, які розміщені поруч.

 

Колір віконних грат можна обрати на свій смак. Однак, найпопулярнішим є ефект зістарювання металу. Для цього, спеціалісти покривають всю конструкцію спеціальними засобами.

 

Зверніть увагу і на антикорозійне покриття віконних грат. Воно захистить їх і дозволить милуватися красою решіток протягом багатьох десятиліть.

 

При виборі кованих віконних решіток, не бійтеся проявляти фантазію, оскільки унікальні металеві конструкції будуть модними навіть через століття.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя