Главная       Контакты       Новости       Статьи       Эскизы узоров       Калькулятор

 

 

"Горячая линия"

 

(097) 662-0008

(044) 338-4820

(093) 547-9834

(099) 531-0073

 

E-mail:

 

uabrama@meta.ua

 

 

Услуги:

 

Полимерная
порошковая
покраска

 

Холодная
оцинковка

 

 

Новинки:

 

 

    Козырьки

 

 

    Решётки

 

 

    Ворота

 

 

    Заборы

 

 

    Ограждения
     для балкона

 

 

    Навес над
     кондиционером

 

 

 

Ворота

Заборы

Калитки

Решётки

Лестницы

Перила балкона

Качели

Козырьки

Навес над двором

Бронедвери

Двери всех видов

Профнастил

Металлочерепица

Гибка

   Наши изделия:

Козырек над входом:
сварной, кованый,
из поликарбоната
Металлические
ограждения - их типы
и варианты монтажа
Откатные ворота -
виды и преимущества
Дачные заборы:
особенности стройки
Решётки на окна:
защита вашего дома
Кованые и сварные
заборы
Заборы и ограждения
из профнастила
Заборы и ограждения
из сетки рабица
Заборы из металла:
недорого и надёжно
Замки и аксессуары
для входных дверей
Оконные решётки:
их виды и особенности

 

     Види навісів

 

 

З давніх часів, парадний вхід в будинок було прийнято прикрашати різними навісами, козирками і т.п. Це свідчило про багатство родини, що проживає в ньому.

 

Деякі люди вважають навіси в Києві надмірністю. Але чи так це? Адже навіс - це практичний варіант для тих, хто хоче захистити своє помешкання і не тільки, від негоди. Навіси більш просторі, ніж альтанки і, найчастіше, не мають бічних огороджень. Сучасні матеріали, які використовують при виготовленні навісів, не пропускають сонячні промені, легко витримують вітрові навантаження і перепади температур. Наприклад, навіть найпростіший навіс для автомобіля в Києві прекрасно захистить не тільки від сонця, але і від інших примх природи.

 

Всі навіси в Києві виготовляються методом зварювання або кування окремих елементів. Головною деталлю всієї конструкції є дах. Він може бути як з листа полікарбонату або металу, так і з інших матеріалів.

 

Види навісів

 

Сучасні люди у всьому прагнуть досконалості, шукають щось нове навіть у забутому старому. Звичні навіси для дому в Києві сьогодні видозмінилися і тепер часто використовуються для інших цілей. Наприклад, актуальними є:

 

- навіси на стадіон. Установка такого навісу дозволяє захищати глядачів від сонця і опадів. Як правило, їх встановлюють по всьому периметру стадіону, де знаходяться зорові ряди.

 

- навіси для ринку. Найчастіше, це прості й недорогі навіси в Києві та інших містах, які встановлюють для захисту торгових рядів. Такі металеві конструкції повинні бути прості у використанні, тому ковані елементи тут недоречні.

 

- навіси для дитячого саду. Такий вид навісів виготовляють за індивідуальними замовленнями, оскільки потрібно враховувати особливості ландшафту та творчі фантазії малюків.

 

- навіси для парку. Хорошим доповненням служать лавочки, які стилістично відповідають навісу. Встановлюють їх у людних місцях, тим самим, підкреслюючи красу саду.

 

- навіси для автомобіля. Власники машин, у яких немає гаража, можуть захистити свій транспорт і встановити навіс для автомобіля в Києві. Для цього необов'язково мати стіну або паркан, до якого кріпиться навіс. Сучасні консольні навіси встановити в Києві можна на спеціальні конструкції.

 

Як використовують навіси в Києві?

 

Навіси в Києві дуже популярні і всі сфери і галузі, де їх використовують, перелічити неможливо. Найактуальнішими є автомобільні навіси. Найчастіше їх покривають полікарбонатом, який прослужить близько 30 років, захищаючи машину від граду, дощу, снігу і сонця.

 

Навіси для дитячих садків, так само як і автомобільні, можуть бути консольними. Навіси в парку, в першу чергу, призначені для захисту від сонця, тобто, мають бути «тіньовими». За таким же принципом встановлюють навіси для спортивних майданчиків, використовуючи при цьому полікарбонат з максимальним захистом від сонця.

 

 

Бронедвери на заказ Киев от производителя    Решетки на окна Киев и Киевская область    Ковані вироби Київ, художня ковка Київ    Садовые качели Киев от производителя